Літні майданчики, які облаштовують заклади громадського харчування, можуть працювати тільки до 31 жовтня. Після цього вони мають бути розібрані. Та чимало власників закладів не дотримуються цього. І їхні ліні майданчики стоять до цього часу.

На черговому засіданні виконавчого комітету прийняли два рішення про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування. У них йдеться про те, щоб демонтувати більше десяти літніх майданчиків у різних мікрорайонах міста.

До переліку об’єктів, які підлягають демонтажу увійшли: літні майданчики біля «Коловороту», «Тернополя вечірнього», літній і торговий майданчик біля кафе-бару «Кабачок», які розташовані на бульварі Тараса Шевченка та майданчик біля торгового центру «Орнава». Також у центрі міста повинні демонтувати свої майданчики заклади на вулиці Старий ринок – «Big Brothers», «Luxury home», на вулиці Олени Кульчицької – «Chaplin». Потрапив до переліку і заклад ресторанного господарства на Грушевського «Тісто», щоправда до часу прийняття рішення вони самостійно демонтували літній майданчик. На бульварі Данила Галицького  мають забрати два майданчики – біля «Bianco» та «Бульвару». На Київській – біля «Пуза» та бару «Стейк Хаус «Біф Піца», на 15 Квітня – біля ТК «Молодіжний», на Кривоноса – біля РК «Арена хол».

Міський голова Сергій Надал зазначив, що підприємці мають десять днів на те, щоб демонтувати літні майданчики самостійно. Якщо ж вони цього не зроблять, то тимчасові споруди розберуть примусово за участі представників поліції. І їх повернення буде можливе за умови компенсації виконаних робіт з демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

Ольга Трач