Інцидент стався на проспекті Бандери. Там водій буса бив велосипедиста просто посеред проїжджої частини.

Про це повідомили у групі Тернопільські плітки. Там же припустили, що причиною такої агресивної поведінки могло стати порушення ПДР велосипедистом. Однак на фото чітко видно, що і сам водій залишив авто посеред дороги на двох суцільних смугах. Це якщо не говорити про сам факт побиття, пише 0352.ua.

Згодом під постом залишив коментар і сам велосипедист. Чоловіка звати Богдан Пастущак. Його справді побили і зараз він шукає свідків. Каже, що ніяких правил не порушував.

“Я виїжджав з провулку, що веде від магазину “Східний” на проспект Бандери, перед виїздом на дорогу пригальмував, подивився наліво-направо – транспорту близько не було.

На зупинці вул. Коновальця стояла маршрутка – це десь метрів 50 від мене, я рушив, щоб перетнути дорогу – в цей час по середній полосі з-за маршрутки на швидкості виїжджає білий бус – він по гальмах і я по гальмах – зіткнення не сталось. Після цього водій з жінкою із криками “дитина впала” вибігає з авто, кидає мене з велосипедом на асфальт і починає бити ногами, потім поламав велосипеда, сів в машину і поїхав в напрямку Збаразького кільця.

Прохання свідків події або тих, хто має фото або відео події, сконтактувати зі мною”, – написав чоловік.