Із настанням весни у перукарнях та салонах Тернополя зросла кількість відвідувачів, повідомляє газета «20 хвилин».

Чоловіки віддають перевагу коротким стрижкам, жінки прагнуть різноманіття.

– Минулого року жінки часто стриглися під боб-каре та каскад, – розповідає жіночий майстер Наталія Скиба. – Тепер мелірування та «хімія» відходять на другий план. Зараз тенденція до натурального кольору та простої зачіски.

Чоловіки полюбляють звичайні «польки», «канадки», «бокси» та «напівбокси», каже чоловічий майстер Христина Карпусь. За її словами, представники сильної статі не переймаються гонитвою за модними тенденціями.

А от підлітки останнім часом просять зробити «дракончика» – коротку стрижку з довшим волоссям на потилиці, – каже пані Христина. – Дехто замовляє вистригти над вухом чи на потилиці невеликий візерунок.

Серед дівчат модні плетіння та коси, розповідає жіночий майстер Галина Скоробагата.

– Навесні гарно виглядатимуть усі відтінки білого та попелястого кольорів, – каже пані Галина. – Мелірування поступово вже відходить. Щоб урізноманітнити стрижку, жінки роблять кольоровими окремі пасма.

Молодь не байдужа до асиметричних стрижок, продовжує адміністратор перукарського салону Олеся Плескач.

– На жаль, від місяця до місяця люди біднішають, – зауважує директор салону краси Тетяна Оконська. – Економлять на всьому. На стрижках і зачісках – також.

Напередодні свята багато жінок робили зачіски на корпоративи. Обмежувалися, як правило, укладкою.

Ціни на послуги в різних закладах різняться. Якщо в перукарнях вартість жіночої стрижки у середньому 22-60 грн., то в салоні – 40-80 грн. Чоловічі стрижки у перукарнях у середньому потягнуть 10-30 грн. У салоні – 20-40 грн.

Святкові зачіски коштують дорожче. Найдешевша укладка обійдеться у 40 грн. Щось екстравагантніше – щонайменше 80. Чим більше фантазії – тим вища вартість, – пише газета.