В Управлінні Служби безпеки України в Тернопільській області відбулись урочистості з нагоди Дня захисника України. Захисників Батьківщини привітав начальник Управління Олексій Ушанов та зачитав вітання Голови Служби безпеки України:

– На свободу українського народу та його землю зазіхає підступний ворог, якого не полишають імперські амбіції. Відсіч агресору стала суворим випробуванням для країни, але ми гідно складаємо цей нелегкий іспит.

Це відбувається як на передовій в районі проведення АТО, так й у лише умовно «тилових» областях, куди намагаються проникнути керовані ззовні терористи і диверсанти. Повсюди ворогу мужньо протистоять наші ровесники, побратими, колеги.

Імена цих героїв сучасності вже занесені в пантеон української слави та звитяги поруч із учасниками визвольних змагань, солдатами усіх армій  – переможців нацизму у Другій світовій війні та іншими, часто безіменними поборниками правди і свободи, якими завжди славилася Українська земля.

Ми віддаємо шану загиблим і вклоняємося живим.

Під час урочистостей співробітників УСБУ, котрі були задіяні в проведенні антитерористичної операції, відзначили відомчими нагородами, грамотами та подяками.

До свята в Управлінні організовано виставку художньої та документальної літератури «Сила нескорених» з фондів Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки. Співробітники Управління відвідали Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, привітали ліцеїстів та вручили подарунки дітям, позбавленим батьківської опіки.

Представники УСБУ поклали квіти до пам’ятників та пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України, до місць поховань загиблих учасників Революції  Гідності та учасників антитерористичної операції.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області