Цього тижня в актовій залі Тернопільського Національного економічного університету провели семінар для платників податків.

Метою зібрання митарі оголосили роз’яснення нового ПК. Відкрив семінар в. о. начальника Тернопільської об’єднаної ДПІ Віктор Солтис, який зазначив: „З 1 січня 2011 року наша країна вступить у нову еру оподаткування, бо з цього часу діятиме Податковий кодекс України. Звісно, що при вивченні та аналізі основних положень Податкового кодексу, у багатьох представників бізнесу виникають питання щодо правильності їх застосування. І тому основне завдання податківців сьогодні – надати платникам податків компетентні та грамотні роз’яснення норм нового податкового законодавства”.
Проведення семінару викликало неабиякий інтерес у платників податків, а тому актова зала ТНЕУ вмістила усіх 450 учасників, а це – бухгалтери, головні бухгалтери підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій, приватні підприємці.

На завершення Віктор Солтис наголосив: „На теренах Тернополя і Тернопільського району розпочато широкомасштабну роз’яснювальну кампанію щодо набуття чинності Податкового кодексу України. У рамках даної кампанії у Тернопільської об’єднаної ДПІ відкрито постійно діючі консультаційні центри з подовженим робочим часом та роботою у вихідні дні”, повідомляє сайт відомства.