У Теребовлі розгорілися пристрасті не лише в переносному, але й прямому значенні цього слова.

Справа лікарівВиконуючим обов’язки головного лікаря Теребовлянської районної лікарні призначений Некеруй Михайло Степанович. Проти його кандидатури стали місцеві активісти. Головний закид – Никеруй очолював відділ охорони здоров’я Теребовлянської райдержадміністрації за часів Януковича. Щоб чоловік відмовився від посади, на нього почали тиснути, а сьогодні вночі підпалили гараж.

Журналіст інтернет-газети “Про все” поспілкувався по телефону з Михайлом Никеруєм. Чоловік не приховує, що працював за часів Януковича, навіть був членом Партії Регіонів.

– А як ви потрапили в партію: добровільно пішли чи..?- запитали в медика.

– А як ви думаєте потрапляють у партію одночасно 600 осіб? Було або ти працюєш і вступаєш в партію, або йдеш на вулицю. Третього не дано…

Попри членство у ненависній галичанам партії, про Никеруя говорять такі речі в Теребовлі: він займався ремонтами (підприємців “нагнули” і вони скинулися кожен на “свою” палату). Активно займався виборами через соцпрацівників. Теребовлянці характеризують його як “ярого прихильника минулої влади”, який так і не покаявся на Майдані перед громадою, як це зробили деякі теребовлянські керівники. Сам пан Никеруй у розмові сказав, що вже рік як покинув лави Партії Регіонів. Теребовлянці ж кажуть, що він фактично був до останнього у лавах цієї ганебної сили, бо, напевно, не вірив у перемогу Майдану.

Головним лікарем лікарні нібито буде призначений Руслан Курцеба, керівник місцевої стоматологічної поліклініки, депутат райради. Цей медик не має скандального шлейфу. Член партії “Батьківщина”. І хоч він входить до команди голови райради Василя Попка, проте вважається виваженим чоловіком. Ймовірно, саме йому довірять керувати головним медичним закладом Теребовлянщини, пише “Про все“.