Тернопільські громадські активісти взялися за проблему з чергами під “Кредобанк” та “Ідея банк” – саме там оплачують послуги візового центру. Черги під банками можна побачити ще з листопада минулого року. Активісти вважають ці черги штучними та вимагають вирішення проблеми, адже йдеться про права людей.

25 січня у центральне відділення “Кредобанку” на вул. Миру у Тернополі активісти принесли шину, як знак попередження про те, що триматимуть проблему під контролем, повідомляє “20 хвилин“.

– До нас звернулися люди з питанням, чому створені штучні черги під банками. Це питання вже справді накипіло, тому ми прийшли в «Кредобанк», аби з’ясувати, що там робиться, – розповідає директор ГО «Протидія корупції та моніторинг екології «Скеля» Андрій Об’єщик. – До нас вийшли двоє працівників, спілкувалися з нами в грубій формі. Сказали покинути приміщення, скаржитися в Київ. До речі, в банку три каси, а працювала лише одна. На вулиці – черга більше сотні. Працівниця сказала, якщо не вийдете, взагалі не будемо приймати.

За словами пана Об’єщика, працівникам банку пояснили, що прийшли відстояти інтереси людей, бо не може такого бути, щоб люди стояли в черзі з 3 ночі та записувалися в черги.

– На вулиці мороз, люди стоять з ночі, їм треба щось їсти і там їх сотні, – додає активіст Роман. – Я щодня їду на рибалку і щодня бачу там такі черги. 8.00 і там вже купа людей. Хоча банк працює з 9.00.

Врешті працівники банку викликали охорону, потім приїхала поліція, продовжує Андрій Об’єщик.

– Ми написали заяву, з проханням притягнути працівників банку до відповідальності за штучно створену чергу, – каже він. – До слова, коли приїхала поліція, відразу відкрилася друга каса і черга зменшилася удвоє.

Також активісти побували в “Ідеабанку”, який теж приймає оплату за візи та написали скаргу у візовий центр.

Читайте на цю тему:

Після заяви Порошенка про мобілізацію чоловіки з Тернопільщини ринулися за польськими візами