Нещодавно у конференц-залі ДПА в Тернопільській області відбулася звітно-виборна конференція Тернопільського місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів ДПС України».

У конференції взяли участь перший заступник голови ДПА в Тернопільській області Володимир Михайлюк, голова обласної Ради профспілки працівників ДПС в області Любов Луців, керівники районних осередків ВГО «Асоціація ветеранів ДПС України».
Учасники конференції заслухали звіт голови обласної Ради ветеранів Григорія Базяна про роботу місцевого осередку. За результатами доповіді делегати одноголосно визнали роботу організації ветеранів-податківців задовільною. Також заслухано звіт ревізійної комісії.
Відтак згідно із поданими пропозиціями одноголосно повторно обрано головою Тернопільського місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів ДПС України» Григорія Базяна, заступниками Богдана Кельнера та Анастасію Зозуляк. Перший заступник голови Державної податкової адміністрації в Тернопільській області Володимир Михайлюк побажали Раді ветеранів успіхів та здобутків у діяльності на громадських засадах, а також відстоювати інтереси ветеранів-податківців, дбати про їх соціальне та матеріальне забезпечення, організовувати цікавий та різноманітний відпочинок ветеранів податкової служби та їх родин, повідомляє сайт ДПА