1 грудня відбулась нарада з питань узаконення будівництва, яке ведеться підприємствами корпорації «Укрбудінвест», за участю міського голови Сергія Надала, заступника міського голови з питань містобудування Богдана Бойка, начальника управління містобудівного та архітектурного комплексу Вадима Захарчука, начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Тернопільській області Сергія Авдоніна, президента корпорації «Укрбудінвест» Зіновія Щепановського, директора ПП «Тербудпроект» І.Воєводи, а також мешканців-дольовиків будинків на вул. Довженка, вул. Юності, вул. Головацього та вул. Корольова.

Присутні заслухали інформацію про фінансовий стан корпорації «Укрбудінвест» та роботи, які необхідно виконати для здачі в експлуатацію об’єктів, що будуються даною будівельною організацією. Так, за словами Зіновія Щепановського, у будинку на вул. Білогірській, 17 необхідно завершити благоустрій, зовнішні мережі (каналізація і водопостачання), малі архітектурні форми (дитячий майданчик), виготовити інвентарну справу, страхування, провести виконавчу зйомку. На вул. Пулюя, 23 потрібно здійснити такі роботи: встановлення вікон і дверей, внутрішня штукатурка, зовнішні мережі, благоустрій територій, малі архітектурні форми (дитячий майданчик), інвентарна справа, страхування, виконавча зйомка. На вул. Глибокій, 25 – зовнішні мережі (газ, телефон), благоустрій території, малі архітектурні форми (дитячий майданчик), інвентарна справа, страхування, виконавча зйомка. На вул. Березовій – малі архітектурні форми (дитячий майданчик), виконавча зйомка. На вул. Тютюнника, 12 – влаштування контейнера для сміття, містобудівні умови і обмеження, експертиза проекту (крім санстанції та пожежної інспекції), дозвіл на будівництво (ДАБК), виконавча зйомка. На вул. Кривоноса, 12 – благоустрій (а/б покриття), малі архітектурні форми (дитячий майданчик), заміна трансформаторної підстанції, виконавча зйомка.

Сергій Авдонін повідомив про можливість здачі в експлуатацію будинку за адресою вул. Березова шляхом отримання дозволу у Міністерстві регіонального розвитку та будівництва України або зміни проектної документації та добудови ліфтів.

Зі свого боку Зіновій Щепановський, доповів про спроможність виконання з 12.12.2010 р. всіх зобов’язань щодо продовження будівельних робіт та оформлення документації із здачі в експлуатацію будинків «Укрбудінвесту».

Міський голова Сергій Надал наголосив, що міська влада всебічно сприятиме у вирішенні питань здачі в експлуатацію проблемних об’єктів , які будуються корпорацією «Укрбудінвест». Водночас, Сергій Віталійович розповів про шляхи вирішення здачі в експлуатацію вищезазначених будинків у випадку невиконання зобов’язань даної корпорації перед дольовиками.

За підсумками робочої наради, міський голова доручив президенту корпорації «Укрбудінвест» Щепановському З.В. до 14.12.2010 р. вирішити питання фінансового забезпечення для виконання всіх зобов’язань щодо продовження будівельних робіт та оформлення документації із здачі в експлуатацію будинків, які будуються корпорацією «Укрбудінвест», а також встановити чіткі строки здачі в експлуатацію будинків цієї будівельної організації. Крім цього, Сергій Надал звернувся до правоохоронних органів контролювати дотримання законодавства корпорацією «Укрбудінвест» у своїх відносинах з дольовиками та іншими учасниками будівельного процесу, пише сайт міськради.