У міській раді підтримали петиції щодо ремонтів вулиць і тротуарів

13/07/2018 0
Розмір тексту:

Ряд петицій, поданих тернополянами до міської ради, підтримали під час чергового засідання виконавчого комітету. Зокрема, прийняті рішення замовити проектно-кошторисні документації для будівництва дороги та капітальних ремонтів тротуарів.

Йдеться про дорогу на вулиці Київській – від перехрестя Тарнавського-Київська-Володимира Великого до церкви Різдва Пресвятої Богородиці, облаштування тротуару на ділянці від ТНВК № 32 до житлового будинку за адресою вулиця Бригадна, 14а, заміна покриття тротуару фігурними елементами мощення на вулиці  Соломії Крушельницької – від двохарочного моста до вулиці Чехова та від пішохідного переходу до податкової. Також члени виконкому підтримали петицію щодо капітального ремонту асфальтобетонного покриття міжквартального проїзду на вулиці Шота Руставелі – Збаразькій, 35, 37.

– Ми замовляємо проектно-кошторисну документацію на виконання робіт вказаних вулицях, – каже Олег Соколовський, начальник управління житлово-комунального господарства та екології. А після того підготуємо відповідне звернення, щодо виділення коштів на виконання вказаних робіт з міського бюджету.

У прийнятих рішеннях також зазначено, що будівництво дороги на Київській та ремонт міжквартального проїзду на Руставелі-Збаразькій виконуватимуть на умовах співфінансування.

Ольга Трач

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...