Понад 19 мільйонів гривень передали із загального фонду до бюджету розвитку Тернопільської міської територіальної громади.

Ці кошти витратять на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури громади та на реалізацію місцевих регіональних програм у 2020 році. Відповідний документ затвердили на черговому засіданні виконавчого комітету 26 серпня.

– Перерозподіл бюджетних асигнувань проводимо між головними розпорядниками коштів, – зазначила Надія Кучер, начальник фінансового управління. – Найбільше коштів виділяємо управлінню житлово-комунального господарства. Вони підуть на капітальні ремонти дворів, міжквартальних проїздів та реконструкцію Гаївського моста. З метою підготовки закладів охорони здоров’я та освіти до роботи в осінньо-зимовий період перерозподіляємо для охорони здоров’я кошти у сумі 400 тисяч гривень, для освіти – 277 тисяч гривень. Управлінню культури спрямовуємо 719 тисяч гривень. Із них 150 тисяч передбачено на встановлення меморіальної таблиці Громницькому та 139,5 тисяч гривень та на встановлення стели загиблим воїнам «За волю України» в парку імені Тараса Шевченка.

Ольга Трач

Читайте на цю тему:

Учням Тернопільської територіальної громади призначили іменні стипендії

Чотирьом кращим науковцям Тернопільської громади виплатять премії міськради