Тимчасове кільце біля двоаркового мосту на вулицях Хмельницького-Крушельницької вартує 37 тисяч гривень.

Про це повідомив начальник відділу технагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик, передає Тернопіль 1.

Чоловік каже, у деяких ЗМІ прозвучали різні суми про вартість виконаних робіт на вказаній ділянці, тому щоб у людей не виникало питань у відділі вирішили оприлюднити суму коштів, яку витратили на облаштування блоків.

Нагадаємо, тимчасовий круговий рух – кільце із блоків перед двоарковим мостом на Крушельницкої-Хмельницького облаштували 9 серпня. Якщо така схема організації дорожнього руху дасть позитивні результати і тернополяни підтримають її, то незабаром на цій ділянці проведуть капітальний ремонт дорожнього покриття з відповідною розміткою.

Яка вартість кільця біля двоаркового мосту в Тернополі?

Яка вартість кільця біля двоаркового мосту в Тернополі?Тимчасове кільце біля двоаркового мосту на вулицях Хмельницького-Крушельницької вартує 37 тисяч гривень. Про це повідомив начальник відділу технагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик. Чоловік каже, у деяких ЗМІ прозвучали різні суми про вартість виконаних робіт на вказаній ділянці, тому щоб у людей не виникало питань у відділі вирішили оприлюднити суму коштів, яку витратили на облаштування блоків. Нагадаємо, тимчасовий круговий рух – кільце із блоків перед двоарковим мостом на Крушельницкої-Хмельницького облаштували 9 серпня. Якщо така схема організації дорожнього руху дасть позитивні результати і тернополяни підтримають її, то незабаром на цій ділянці проведуть капітальний ремонт дорожнього покриття з відповідною розміткою.

Опубліковано Т1 Новини Вівторок, 13 серпня 2019 р.