Багаторічні насадження краю перевірили на небезпечних шкідників.

Як результат – фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільської області виявили американського білого метелика. Тому у селах Дарахів і Хмелівка, що на Теребовлянщині, встановили карантин.

Як повідомляє телеканал Тернопіль 1, землекористувачі мають зібрати і знищити гусениць та кладки яєць небезпечного шкідника, зрізати гілки з гніздами гусені і спалити.

Зазначимо, американський білий метелик пошкоджує понад 300 видів різних культур.

Найбільш улюбленими для нього є шовковиця, клен американський, айва, бузина, вишня, груша, виноград, волоський горіх, слива, хміль і яблуня.

В одному із районів Тернопільщини оголосили карантин

В одному із районів Тернопільщини оголосили карантинБагаторічні насадження краю перевірили на небезпечних шкідників. Як результат – фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільської області виявили американського білого метелика. Тому у селах Дарахів і Хмелівка, що на Теребовлянщині, встановили карантин. Землекористувачі мають зібрати і знищити гусениць та кладки яєць небезпечного шкідника, зрізати гілки з гніздами гусені і спалити. Зазначимо, американський білий метелик пошкоджує понад 300 видів різних культур.Найбільш улюбленими для нього є шовковиця, клен американський, айва, бузина, вишня, груша, виноград, волоський горіх, слива, хміль і яблуня.

Опубліковано Т1 Новини Четвер, 11 липня 2019 р.