У Монастириському і Чортківському районах фіксують стрімкий підйом рівня захворюваності на COVID-19. Негативну тенденцію епідеміологи пояснюють масовим порушенням карантину під час Різдвяних свят.

Минулої доби у Чортківському районі додалося 10 інфікованих, у Монастириському – 5. Ситуація із захворюваністю на коронавірус залишається напруженою та нестабільною.

«Стрімкий підйом захворюваності у Монастириському і Чортківському районах. Там ріст захворюваності пов’язаний зі святкуванням новорічних і різдвяних свят. Там поширився коронавірус серед священиків, один священик помер. Говорити про покращення епідситуації із COVID-19 не варто. Показники захворюваності залишаються на високих цифрах. Дехто може сказати, що раніше реєструвалися 300 – 400 випадків. Зараз 100 – 200. Але це є абсолютні цифри. Якщо говорити у відсотковому відношенні, то в нас, як було 30% позитивних від відібраного матеріалу, так воно і залишилося», – пояснює головна державна санітарна лікарка області Оксана Чайчук.

Занепокоєння в епідеміологів викликає зростання показника летальності. Попри зниження кількості інфікованих, смертельних випадків від коронавірусу більшає.