Керівники обласного УДАІ розповіли, що витворяють транспортні керівники та водії тернопільських маршруток.

МаршруткиСпівробітники Державтоінспекції мало не щодня фіксують порушення правил дорожнього руху водіями маршрутних таксі у Тернополі. Найчастіше це трапляється на зупинках громадського транспорту.

– Зранку особливо, це йдуть такі колони ніби, один за одним, один за одним. На сьогоднішній день це є проблема в місті Тернополі, що ці невеликого, скажімо, класу автобуси, їх назбирується на зупинці по 5 – по 6. А на зупинці розраховано на 3 автобуси максимум. Тому виникають проблеми, в першу чергу, безпека дорожнього руху. І, по-друге, це незручність самих пасажирів. Тому що вони змушені виходити у непристосованому місці, – розповів старший державтоінспектор з особливих доручень обласного управління ДАІ Володимир Погрібний. Дуже частими є й інші порушення.

– Кожен, я рахую, з них, створює аварійну ситуацію, коли обганяє один другого на пішохідних переходах, перед зупинками. Самі створюють такі аварійно-небезпечні випадки на самих зупинках, що автобус один виїжджає, де вже пасажири сіли і повністю двері закрилися, а наступний автобус підрізає і настають такі факти, за що ми приймаємо рішення теж і караємо, – повідомив начальник обласного управління ДАІ Андрій Матрифайло.

Перевізникам, водії яких систематично порушують правила дорожнього руху, неодноразово надсилалися письмові приписи. Крім того, співробітники ДАІ наклали близько 30 штрафів за порушення.