У гонитві за бажанням справити враження на виборців кандидати втрачають «мірку». Особливою епатажністю відрізняється директор ТРЦ «Подоляни» Василь Чубак. Під час форуму УСПП з вуст виступаючих пролунали цифри, які багатьох змусять задуматися.

Число №1. Півмільярда гривень – сума вкладень в проект під назвою «Подоляни». Судячи з того, скільки разів усі дякували Укрексімбанку, є підозри, що  держбанк найбільший інвестор та кредитор цього проекту.

Число №2. 30 мільйонів доларів – розмір капіталізації активів «Подолян» станом на серпень 2010 року. Той випадок, коли бажане видають за дійсне. Досвід інших подібних об’єктів показує, що в умовах кризи розмір кредитного боргу є визначальним при оцінці його вартості. Тепер рахуємо по-іншому:  30 мільйонів «зелених» – це 240 мільйонів наших. І число це на 260 мільйонів менше за оприлюднені в п.1  півмільярда. Сумна картина.

Число №3. «Подоляни» від здачі в оренду приміщень отримують 2,5 мільйони гривень в місяць. Виникає запитання: навіщо Чубаку йти у мери?  Заглядати в чужу кишеню негоже, але на думку спадає давнє прислів’я про те, хто думкою багатіє.