У “Бункермузі” покажуть графічно-філософський вихід за межі

05/06/2018 0
Розмір тексту:

Графічний проект «Перетин» представить у Тернополі молодий митець Віталій Агапєєв. Родом художник з Тернополя, а зараз він проживає у столиці, час від часу навідуючись до рідного міста. Експозиція його робіт відкриється у галереї «Бункермуз» 8 червня о 19.00.

Основою виставки «Перетин» став своєрідний графічний манускрипт. Як пояснив автор виставки, кожен його лист розкриває новий спосіб трансгресії. Трансгресія — це термін із некласичної філософії, який фіксує феномен переходу неперехідного кордону, насамперед – кордону між можливим і неможливим. Буквально він означає «вихід за межі». Для кращого розуміння суті зображення глядачами, поруч із ним буде представлена текстова частина.

– Ми приречені на спостереження постійного розпаду та синтезу всередині та ззовні нас, поки не досягнемо свого фізичного ліміту, – пояснює Віталій Агапєєв. – Ця діалектична трансформація – наш постійний супутник. Інколи ми можемо грати з нею, інколи вона грає з нами. Саме це стимулює нас до постійних видозмін, однак органічно цей процес може відбуватись лише за наявності міцного внутрішнього стержня. А перебуваючи на грані своїх можливостей, легко впасти у відчай, відмовитись бачити новий горизонт, оскільки виникає страх побачити там себе зміненим. Але усвідомлення себе як модальної та динамічної структури, що стимулює в собі постійні метаморфози, є одним із головних ключів трансгресії.

Дізнатися, які бувають способи «виходу за межі» та поспілкуватися з автором філософських графічних творів тернополяни зможуть безпосередньо під час відкриття виставки. Вхід на неї вільний. Експозиція «Перетин» триватиме у «Бункермузі» до 28 червня.

Ольга Трач

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...