Подружжя із села Кривче Борщівського району загинуло у дорожній пригоді 23 грудня. Того дня вранці родина їхала на базар до Борщова. У “Жигулях” були 61-річний чоловік та його 58-річна дружина. А також їхній син з невісткою. Для батьків ця поїздка стала фатальною.

– Близько 8.00 поблизу села Сапогів Борщівського району 61-річний водій автомобіля ВАЗ-2101 виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем Daewoo Sens, – розповідає старший інспектор обласної ДАІ Микола Лецкалюк. Цією машиною керував 26-річний житель Чорткова.

Водій та пасажирка “Жигулів” загинули на місці аварії, продовжує інспектор. Двоє пасажирів цієї машини потрапили до лікарні. Також із важкими травмами у лікарні – водій та пасажир Daewoo.

– За фактом цієї аварії з важкими наслідками триває перевірка, – продовжує пан Лецкалюк. – Але можна говорити про те, що однією з причин виїзду водія на смугу зустрічного руху був сильний туман.

Василя та Марту із Кривчого поховали 25 грудня. Їхній син – у лікарні із розтрощеною ногою, а невістка – зі струсом головного мозку та забоєм голови, розповідають у сільраді Кривчого.

– Родина їхала на Базар до Борщова закупитися перед святами, – розповідає телефоном працівниця сільради. – Ми з працівниками сільради цього ранку саме їхали до Борщова автобусом і дорогою бачили цю аварію. Але ми ще не знали, що трагедія сталася із нашими односельцями. А вже у районі дізналися, що трапилося.

У загиблих двоє одружених синів, троє внуків. Односельці стурбовані такою важкою втратою та ще й перед самими різдвяними святами.

У сільраді Кривчого кажуть, що жителі їхнього села часто потрапляють в аварії. Два роки тому неподалік місця, де загинули Василь та Марта, у дорожню пригоду потрапило молоде подружжя із Кривчого. Жінка загинула, а її чоловік був травмований.

Євгенія Цебрій, «20 хвилин»