Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко заявляє, що її політична сила вже сьогодні не визнає результатів виборів до Львівської та Київської обласних рад, а також до Тернопільської міської ради, повідомляє УНІАН

Лідерка БЮТу пояснила, що в цих регіонах “за вказівкою нинішнього Президента Віктора Януковича” було зареєстровано списки від фальшивих організацій партії «Батьківщина». «Часу на виправлення порушень в кампанії практично не залишилося, і вже сьогодні є всі підстави стверджувати, що місцеві вибори 31 жовтня є недемократичними, такими, що не відповідають європейським стандартам чесних, вільних та прозорих виборів», – сказала вона.

Також Тимошенко попередила, що «результат» Партії регіонів, який ще вчора доведений до всіх губернаторів, мерів та глав райдержадміністрацій та керівників виборчих комісій, а завтра буде переписаний у фальшиві протоколи, не матиме нічого спільного з реальним волевиявленням громадян України.”

Редакції не зовсім зрозуміла позиція опозиціонерки стосовно Тернопільської міськради. В Львівській і Київській областях БЮТ мав або більшість або дуже великі фракції. В наших же краях, старанням Василя Деревляного, рейтинг сили Тимошенко дорівнює рейтингу Партії Регіонів, а в деяких районах і гірше. В самому Тернополі, ще до розколу, за список і кандидатів від БЮТ на посаду мера збиралося голосувати не більше 10% виборців.

Якщо пані Тимошенко не змінить своєї заяви, то вийде, що влада одного з опозиційних за настроями міст не визнаватиметься найбільшою опозиційною партією. Як таке можливо? Ні Надал, на Заставний не є регіоналами і не брали участі в розколі “деревляного” БЮТу. За що їм така кара?