Оригінальний спосіб заспокоїти підприємців вигадали у владній команді. Питання, що стосується «секонд-хендів», сьогодні зняте з Податкового кодексу і перенесено для розгляду до Митного кодексу.

Про це повідомив сьогодні віце-прем`єр-міністр України Сергій Тігіпко на прес-конференції в Донецьку. А раз про це сказав сам головний “сильний українець” та ще й в столиці Донбасу, значить – правда.

Він пояснив, що це питання викликало дуже серйозну соціальну напруженість і більш характерне для розгляду його не в Податковому, а в новому Митному кодексі.

«Секонд-хенд» – це важка ситуація. Тому що, з одного боку, є легка промисловість, яка практично знищена. Ситуацію змінювати треба, але ми ухвалили рішення – з огляду на те, що дуже багато людей займаються цим бізнесом (секонд-хендом), багато хто купує ці речі, достатньо дешеві, ми ухвалили рішення – і з Податкового кодексу цю позицію зараз знято», – сказав С.Тігіпко, повідомляє УНІАН.

При цьому він додав, «цю проблему ми розглядатимемо під час розгляду Митного кодексу, проводячи консультації з виробниками, з легкою промисловістю і з тими людьми, які займаються «секонд-хендом».

Як повідомлялося, в проекті Податкового кодексу пропонувалося заборонити імпорт ”секонд-хенду”. Відчуваючи, що це питання буде позитивно вирішене, чимало кандидатів до місцевих рад жваво “захищали” підприємців своїми заявами та зверненнями.

за матеріалами Захід нет