16 жовтня у селі Урмань Бережанського району відбулось урочисте відкриття та освячення першої черги сучасного тваринницького комплексу корпорації «Агропродсервіс», розрахованого майже на тисячу голів ВРХ. На відновленій фермі, економічна історія якої бере початок у 1954-1958 роках, буде розміщено 250 дійних корів.

– І хоча власні інвестиції агрофірми у цей проект значно вищі, ніж у традиційні, ми пішли на них, – говорить керівник корпорації Іван Чайківський, – адже це наш шлях у завтрашній день і частка стратегічного плану  виходу корпорації зі своєю продукцією на європейський ринок.

Для цього на відновленій фермі запроваджено прогресивні форми утримання і відгодівлі тварин, встановлено збірний молокопровід, обладнаний пульсаторами попарного доїння, що забезпечує стерильність і не допускає бактеріального забруднення молока. Тобто в Урмані використано європейську технологію доїння корів і охолодження молока, що найменше на 15% поліпшить його якість у порівнянні зі звичними технологіями.

На урочини в Урмань з’їхались сільські голови району та місцева влада, адже ця відома на Тернопільщині агрофірма чи не єдина з тих, хто на Бережанщині вкладає власні інвестиції у завтрашній день села. Лише в Урмані «Агропродсервіс» додатково створив понад сорок робочих місць, виділяє кошти із «Єдиного соціального внеску» на ремонти школи, дитсадка та розвиток усієї інфраструктури, 50 тисяч гривень матеріальної допомоги надав місцевим учасникам АТО.

Цілком резонно у вітальній промові на відкритті ферми прозвучали слова голови Бережанської райдержадміністрації Володимира Петровського: «Тут зроблена Божа справа і нам, районній владі, сільським головам, треба двома руками ловити таких інвесторів, як «Агропродсервіс».

Відкриття ферми в Урмані без перебільшення стало святом для всього села та численних гостей, для яких місцеві аматори подарували прекрасний концерт.