Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 12 вересня підбила підсумки конкурсу на вільні місця в мультиплексі МХ-5, оголошеного 6 червня 2012 року. Переможцями стали 25 телерадіокомпаній із 46, які подали заяви.

На конкурс були виставлені 5 лотів, які надавали право на цифрове мовлення на території Тернопільської області. Це відповідно передавачі в Бережанах, Бучачі, Кременці, Тернополі та Лозовій і в Чортківському районі.

Усі 5 лотів стали надбанням телеканалу ТВ-4, який належить до сфери інтересів екс-нардепа Джоджика. В Бережанах, окрім ТВ-4, право на мовлення отримав ще й івано-франківський телеканал “Галичина”.

Цікаво, що Нацрада віддала перевагу ТВ-4 у суперництві з телекоманіями “Смайл” та “Міст ТБ”. Першу випускає канал ІНТБ, який пов’язують з екс-мером Тернополя Заставним. ТРК “Міст ТБ” більше знайоме тернополянам за брендом ЗІК. Цей телеканал пов’язують з інтересами львівського бізнесмена Петра Димінського.

Нагадаємо, що рік тому цифрові ліцензії на мовлення на Тернопільщині отримала державна ТОДТРК, яка випускає телеканал ТТБ.

З 2015 року усе телебачення в Україні перейде у цифровий формат.