Увага, увага, увага! Головна культурна подія області! На головній сцені Тернопільщини! Знімає обласне державне телебачення!

Щонайменше такий анонс пасував би до заходу, який незабаром має відбутися… не в “Березілі” чи драмтеатрі, і навіть не в обласному центрі. А на славній Гусятинщині, у відомому придорожному культурному закладі з милозвучною назвою “Орися”.

Днями на сайті міста Копичинці з’явився анонс цієї події – вечірки до Дня закоханих. І мабуть, цей факт залишився б непоміченим серед сотень подібних гулянок, які відбудуться цього дня у райцентрах, селах та хуторах області, якби не інтригуючий напис на афіші – “Знімає ТТБ”.

Обласному державному телеканалу, який у народі уже охрестили “Хоптян  ТБ”, транслювати сюжети з “Орисі” не вперше. Минулого року цей бар розпіарили на всю Україну після того, як Валентин Хоптян святкував тут 8 Березня. Чималий резонанс, що супроводжувався численними коментарями та кпинами, викликав, зрозуміло, не сам факт святкування (голова ОДА теж людина, врешті решт), а те, що захід живописав державний телеканал, який утримується коштом платників податків. У сюжеті детально розказали і показали, як п’є, їсть і витанцьовує еліта Гусятинського району на чолі з губернатором всієї Тернопільщини. Звичайно, з розлогими коментарями його самого, що супроводжувалися компліментами на адресу власника закладу. Але найцікавіше те, як пояснив губернатор появу сюжету про таку “вагому” подію в ефірі обласного телебачення. Виявилося, що то була не банальна, звиняйте, п’янка, а “робочий візит”. І в “Орисі” голова ОДА з дружиною не відпочивав, а “займався культурою”. (Про це детальніше – у статті на “Українській правді” журналістки каналу СТБ Наталі Соколенко).

Вочевидь, саме через турботу про культуру високопосадовець дав вказівку обласному телеканалу і цього року навідатися до “Орисі”. Щоправда, уже на інше свято – День святого Валентина. Можна припустити, що і сам намісник Януковича не залишиться осторонь високого мистецтва і, як минулоріч, “займеться культурою” особисто. А телевізійники детально зафіксують та покажуть населенню, як сумлінно та ефективно працює влада Тернопілля. Щоб ніхто не сумнівався.

Тож усіх телеглядачів області очікують “святкова вечеря, концерт і танці”…