Голова облдержадміністрації Михайло Цимбалюк зустрівся з інвестором і обговорив питання будівництва сучасного готельного комплексу в Зарваниці, повідомляє сайт ОДА.

– Сьогодні з благословення владики Василія Семенюка ми готуємось до початку реалізації серйозного проекту – будівництва готельного комплексу у Зарваниці, – сказав керівник області. – Цей комплекс буде збудований не тільки для жителів країни, а й для  паломників з усього світу.

Готельний комплекс планують збудувати і здати в експлуатацію у 2012 році.

– Ми наближаємось до початку будівництва нашого готельного комплексу для паломників і хочу поінформувати, що Президент підтримав нашу ідею, крім того дав доручення сприяти будівництву, – зауважив Михайло Цимбалюк. – Крім готелю ми плануємо спорудити й спортивно-оздоровчий центр, і весь комплекс має бути побудований і відкритий у 2012 році.

Інвестори наголошують, що сьогодні ведуться активні переговори щодо включення Зарваниці, Почаєва та Києва у карту міжнародних паломницьких маршрутів.

– Сьогодні в проекті чітко прописано як має виглядати комплекс, але зараз йде дискусія – збудувати відразу один великий комплекс, чи робити це поетапно, – розповів Олександр Чангулі, інвестор . – Ми плануємо, що у цьому новозбудованому комплексі буде не тільки готель, чи спортивно-оздоровчий зал, а й приміщення де відбуватимуться різноманітні виставки для туристів. Крім того, сьогодні ведуться активні переговори щодо включення Зарваниці, Почаєва та Києва у карту міжнародних паломницьких маршрутів.

“За Збручем” цікаво, хто стане власником готелю та іншого туристичного бізнесу в такій популярній серед паломників місцині?