Разом на Майдані


Голова  Тернопільської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк побажав успіхів Роману Заставному

Голова Тернопільської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк, під час проведення понеділкової апаратної наради, подякував Тернопільському міському голові Роману Заставному за роботу і вручив унікальну вазу з української символікою і квіти.

«Кожен посадовець, якому громадяни надали мандат довіри, очікує, що його дії знайдуть належну оцінку та підтримку в суспільстві, а тому прагне приймати ефективні управлінські рішення та працювати на добро громади. Ви уже вписали свою сторінку в історію нашого міста, закарбувавши на ній низку добрих справ, за які Вам вдячні тернополяни», – .зазначив Михайло Цимбалюк.

Голова облдержадміністрації побажав Роману Йосиповичу здоров’я та успіхів.

«Переконаний, що Ви й далі спрямовуватимете свій управлінський досвід та знання на служіння громаді обласного центру, Тернопільщині та Україні», – сказав М.Цимбалюк, пише сайт ОДА

Ще кілька місяців тому ці двоє ледь не побилися в кабінеті голови ОДА. Про “чоловічу” розмову, яка сталася між тодішнім мером і губернатором – пресі хвалилися обоє. Час, як бачимо, лікує і такі конфлікти. Замість кулаків – вази, квіти…..