Михайло Цимбалюк просить правоохоронні органи дати правову оцінку діям суб’єктів виборчого процесу, які опинилися в епіцентрі конфліктної ситуації, що виникла у приміщенні Тернопільської міської виборчої комісії наприкінці минулого тижня.

“Закон один для всіх, і його порушники повинні нести відповідальність, незалежно від посад, які вони займають чи кольорів їхніх політичних прапорів, – зазначив Михайло Цимбалюк. – Час політичних гасел та боротьби за електоральні симпатії минув 31 жовтня 2010 року. Органи місцевого самоврядування мають терміново приступити до виконання своїх обов’язків”

“Цього тижня ми  повинні завершити процес формування місцевої влади”, – вважає голова Тернопільської облдержадміністрації  Михайло Цимбалюк.

На думку керівника області, дехто хоче дестабілізувати ситуацію на Тернопільщині і показати, що край є некерований: «Якщо хтось так думає, то він глибоко помиляється!».

Також голова ТОДА зауважив, що цього тижня уже пройшла сесія Підволочиської райради, де було обрано голову цього органу місцевого самоврядування.

Михайло Цимбалюк радить виходити з виборчого процесу й усім іншим районам та приступати до роботи.