Після серії звинувачень в адміністративному тиску і політичних репресіях обласна рада та обласна адміністрація, очевидно, пішли на «мирову». Спільним розпорядження голови ОДА Михайла Цимбалюка та голови облради Олексія Кайди в області утворено робочу групу зі сприяння суб’єктам виборчого процесу.

Про факт видачі такого розпорядження  повідомляє сайт облдержадміністрації.

Цікаво, що співкерівниками згаданої групи  визначено заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Ольгу Гузар та керуючого справами виконавчого апарату обласної ради «свободівця» Ігоря Дулебу, який є діючим депутатом міськради і, напевно, буде йти у депутати за списками «Свободи» знову.
Робочій групі доручено вжити заходів із забезпечення виборчих комісій необхідними приміщеннями, транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем,  оргтехнікою, забезпечення охорони приміщень виборчих комісій, виборчих бюлетенів та іншої  виборчої документації.
Та найбільшу увагу привертає пункт, в якому керівництво області акцентує увагу на недопущенні під час підготовки та  проведення  виборів будь-якого  незаконного втручання  у  виборчий  процес,   проявів адміністративного  тиску, використання посадовими і службовими особами органів виконавчої влади  службового  становища,  службових  приміщень, транспорту, засобів зв’язку для  підтримки  окремих суб’єктів виборчого процесу.

Звичайно, цей документ носить формальний характер, але його наявність засвідчує про те, що стосунки між предствниками «Свободи» та виконавчої влади, є не настільки революційними та ненависницькими, як подають представники ВО «Свободи»