Голова Тернопільської ОДА Михайло Цимбалюк зустрівся з власником австрійської компанії «ІВС Умвельттехнік-унд ФеркерстехнікГмбХ» Томасом Шелленбахером та його партнерами в Україні, керівниками компанії «Євроенергосервіс».

Австрійський гість повідомив, що «ІВС Умвельттехнік-унд ФеркерстехнікГмбХ» зацікавлена в реалізації проектів спорудження малих гідроелектростанцій на річках Західної України, зокрема в Тернопільській області, пише ZAXID.NET з посиланням на прес-службу Тернопільської ОДА.

Томас Шелленбахер розповів, що його фірма здійснює діяльність як у національних, так і міжнародних масштабах. Вона надає інжинірингові послуги у галузі енергозбереження та захисту довкілля. Наразі компанія координує найбільший в Австрії проект протипаводкового захисту на річці Дунай, довжиною понад 38 км.

“Австрійці вирішили будувати гідроелектростанції на Тернопільщині. Відтак ми зможемо регулювати воду і отримувати струм. З наступного тижня п’ять інженерів з Австрії приїдуть на Тернопільщину, щоб ознайомитися з місцевістю. Місця, де будуть гідроелектростанції ми вже визначили – в Монастирському, Борщівському та Заліщицькому районах. Також ці інвестори пропонують нам сонячні батареї на дахах будинків та встановлення вітрової енергії, що широко використовую в Австрії”, – зауважив Михайло Цимбалюк.