Голова Тернопільської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк сьогодні заявив про те, що вважає актуальною ідею проведення у нашій державі XXIV зимової олімпіади у 2022 році.

«Облдержадміністрація підтримує пропозицію Президента України Віктора Януковича щодо проведення в нашій державі у 2022 році XXIV зимової Олімпіади й зацікавлена у реалізації конкретних кроків, спрямованих на втілення цього задуму в життя», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Цимбалюк вважає, що проведення такого міжнародного спортивного заходу дасть додатковий стимул для розвитку зимових видів спорту, а  також сприятиме відновленню вітчизняних спортивних баз, окремі з яких, на жаль, перебувають сьогодні не в найкращому стані, повідомляє сайт ОДА. Зокрема, спортивної бази з біатлону Тернопільського обласного ФСТ «Колос», що у Підгородньому. Потребує капіталовкладень й спортивна база олімпійської підіготовки з санного спорту у Кременці.

«Близькість розташування до ймовірного місця проведення Олімпіади створює додаткові передумови для розвитку туристичної інфраструктури Тернопільщини, залучення краю до проведення окремих олімпійських спортивних заходів,  обслуговування спортсменів та вболівальників, які прибудуть на головну спортивну подію 2022 року», – пише сайт ОДА.

Колектив ZZ щиро підтримує такі починання нашої влади і бажає провести зимову олімпіаду на високому рівні, як і «Євро-2012».