«Циганка» – пастка для відпочивальників, – кажуть тернопільські водолази

03/06/2018 2
Розмір тексту:

Купальний сезон розпочався на Тернопільщині. Не минуло без трагедій. У Зборівському районі вода забрала життя шестирічного хлопчика. Рятувальники застерігають – не купатися у недозволених місцях.

На Тернопільщині облаштовані для купання лише три об’єкти: Дальній пляж, «Циганка» тернопільського ставу та водойма у Ланівцях. Проте навіть ці водойми ненадійні.

«Якщо на Дальньому пляжі дно ще більш-менш нормальне, то «Циганка» є великою пасткою для відпочиваючих. На відстані сімдесят метрів від берега – обриви по кілька метрів в глибину. Дуже багато різких обривів. Можна купатися не далі, ніж двадцять метрів від берега. Це дно ми обстежили і позначили, куди не можна запливати», – каже головний водолазний фахівець області Василь Шуль.

На Дальньому пляжі, «Циганці» та на лановецькому ставі з дев’ятої до двадцять першої години працюють рятувально-водолазні пункти. Підготовлені фахівці готові кинутися на порятунок. Однак охочих покупатися просять не випробовувати долю.

Софія Романська

  • Теги:

Коментарі (2)

Дмитро

04/06/2018

В 2015році КП “Тернопільелектротранс” робили замір глибини, щоб зрозуміти чи зможе курсувати теплохід. Так тоді це були максимальні 17 метрів. Про які 70м пишуть журналісти???

)))

03/06/2018

70м)))

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...