Депутати Хоростківської міської ради вражені зухвалою «прихватизацією» місцевого палацу ХІХ ст. На їхню думку, процес продажу палацу на аукціоні був сфальсифікований. Нині цією справою займаються правоохоронці, і якщо факт фальсифікації підтвердиться, учасників оборудки чекають великі неприємності.

ХоростківНаприкінці минулого року місцевий палац, до речі, пам’ятка архітектури, був виставлений на майновий аукціон і міська рада Хоросткова була зацікавлена у придбанні цього приміщення, аби, по-перше, врятувати його, бо палац уже кілька років занепадає, а по-друге, обладнати під міську ратушу. Свої наміри депутати оформили спеціальним рішенням ради, виділили 483 тис. грн. та доручили міському голові взяти участь в аукціоні, пише «Нова Тернопільська газета».

Третього грудня 2012 р. аукціон відбувся. У ньому взяли участь вісім учасників. Стартова ціна приміщення була визначена на рівні 206,1 тис. грн., однак під час торгів ціна палацу зросла до 660 тис. грн., і на цьому рівні аукціон завершився. Та яким же було здивування депутатів, коли 15 грудня з системи реалізації конфіскованого та арештованого майна вони дізналися, що кінцева вартість лоту згаданого аукціону 240 тис. грн., а придбав його підприємець Володимир Дідур.

Отож, депутати вважають, що протокол аукціону був сфальсифікований. «У результаті сфабрикованих торгів за продаж держмайна недоотримано 420 тис. грн., а громада міста, маючи намір придбати приміщення за 483 тис. грн., виявилася ошуканою, йдеться у їхньому зверненні.

Депутати вже звернулися до прокуратури Гусятинського району і до Гусятинського РВ УМВСУ в Тернопільській області, наразі триває розслідування. Та Володимир Дідур вже отримав свідоцтво про право власності на приміщення і розпочав там ремонт. Зокрема, встановив металопластикові вікна, хоча навряд чи вони доречні на об’єкті, який внесений до держреєстру пам’яток України і вважається пам’яткою. Чи, може, державні закони в Хоросткові не мають сили?