У центрі Тернополя обмежать рух.

Як повідомляє телеканал Тернопіль 1, у неділю, 14 квітня, з 16 до 19:00 години буде перекрита центральна частина міста. Причина – загальноміська молитовна Хресна хода.

Перекриття руху відбудеться за маршрутом: вулиця Патріарха Йосифа Сліпого – Руська – бульвар Тараса Шевченка – Театральний майдан – Грушевського – Листопадова.

Також працівники поліції просять тернополян та гостей міста не паркувати автомобілі вздовж вулиць, якими проходитиме молитовна хода та утриматися від заїзду приватним транспортом на центральні вулиці міста з 2-ї до сьомої години вечора.

Центральну частину Тернополя у неділю перекриють

Центральну частину Тернополя у неділю перекриютьУ центрі Тернополя обмежать рух. У неділю, 14 квітня, з 16 до 19:00 години буде перекрита центральна частина міста. Причина – загальноміська молитовна Хресна хода. Перекриття руху відбудеться за маршрутом: вулиця Патріарха Йосифа Сліпого – Руська – бульвар Тараса Шевченка – Театральний майдан – Грушевського – Листопадова. Також працівники поліції просять тернополян та гостей міста не паркувати автомобілі вздовж вулиць, якими проходитиме молитовна хода та утриматися від заїзду приватним транспортом на центральні вулиці міста з 2-ї до сьомої години вечора.

Опубліковано Т1 Новини Пʼятниця, 12 квітня 2019 р.