В Україні почали працювати “пункти незламності”, які забезпечують громадян теплом, електроенергією та стабільним зв’язком.

Як виявилось, не в усі такі точки пускають українців. Скандал вибухнув на Тернопільщині, куди не пустили маму з дитиною, пише РБК-Україна.

Про деталі інциденту розповів голова Тернопільської ОВ Володимир Труш у Telegram-каналі.

Все сталося у Центрі надання адміністративних послуг у місті Збараж. Жінку з дитиною просто виставили за двері. Вони прийшли зарядити мобільний телефон.

Співробітниця адмінустанови сказала, що “нічого не знає і тут нічого не працює”.

Володимир Труш прокоментував ситуацію, що виникла, і обурився тим, що сталося.

“На задньому фоні горить світло, у цієї працівниці тепло, є світло, інтернет. Сьогодні голова громади мені пояснює, що ця працівниця не зорієнтувалася. З середи? То зробіть, щоб ті, хто сидів у цих пунктах, дуже швидко орієнтувалися. Якщо вже на заході України, у Тернополі, де не прилітають ракети, нічого не прилітає, ніде людям зарядити телефон, випити гарячого чаю чи банально зігрітися – це сором”, – сказав він.

Голова Тернопільської ОВА попросив мешканців області, яких не пускають у пункти обігріву, обов’язково знімати інциденти на відео та розповідати про це у соцмережах, щоб влада могла оперативно розібратися у ситуаціях.

Фото ілюстративне