Колишній спікер Верховної, Ради, колишній кандидат у Президенти і колишня надія демократичних сил Арсеній Яценюк не дасть нам спокою навіть на місяць.
Здавалося, був тут нещодавно, насолоджувався концертом Едіка Романюти і ось знову він тут. Всього один день, проїздом від батьків з Чернівців дорогою на Київ у Тернополі, 21 вересня

Програма візиту лідера “Фронту Змін” коротка, але насичена:

– 13.00 розпочнеться прес-конференція лідера «Фронту Змін» (вул. Руська, 39).

– 14.00 обід і неформальне спілування;

– о 17.00 розпочнеться зустріч Арсенія Яценюка з фанатами прихильниками у Палаці культури «Березіль», вул. Миру, 6.

– по завершенню зустрічі вечеря і продовження неформального спілкування

Редакція ZZ вже знає які будуть основні меседжі візиту. Пан Яценюк разом з місцевими фронтовиками підпише папір, проте, що ті ні, за яких обставин не перебіжать через лінію фронту, себто не зрадять партію. Кандидати в різних місцевих рад депутати пообіцяють увійти до складу фракції “Фронт змін” у відповідній місцевій раді, якщо їх виберуть. Ну і виходити потім теж забороняється, в коаліції без дозволу ходити заказано, Одним словом: крок вправо, крок вліво – розстріл.

Підписуючи угоду, кандидати в депутати гарантують, що у разі порушення вищевказаного зобов’язання, а також у разі їхнього виходу зі складу фракції партії, вони зобов’язані негайно скласти свої депутатські повноваження.

Подібні угоди змушували підписувати своїх соратників і у БЮТі і в НУНСі, але толку з них не вийшло. Поперебігади депутати в “тушки” при першій податковій перевірці. Як буде страшити своїх депутатів Арсеній Яценюк ми не знаємо. Може на сльозу давитиме, завстидає?