Моторошну історію подій напередодні кривавої бійні на Борщівщині розповіли діти загиблого стрільця. Виявляється, рідний батько три дні тримав їх у заручниках. Дивно, чому сусіди ігнорували дивну поведінку екс-АТОшника, його появу зі зброєю на подвір’ї, тривалу відсутність родини.

Можливо хтось з них повідомляв взаду, але вона виявилася байдужа? Деталі у сющеті, що вийшов на столичному телеканалі.

«Борщівський стрілок» – так прозвали журналісти 46-річного жителя села Бабинці Борщівського району Тернопільської області Олексія Василюка. В ніч з 22 на 23 серпня багатодітний батько застрелив з мисливської рушниці свою дружину, а потім і двох поліцейських, які намагалися штурмом взяти будинок, в якому забарикадувався злочинець.

Сиротами залишилися троє дітей винуватця трагедії: 22-річний Іван та 20-річна Галина Василюк, які тепер думають про те, хто стане опікуном їх молодшої сестри – 14-річної Надії. Те, що діти в ту ніч залишилися живі, – щаслива випадковість, але, як сказала дочка загиблого подружжя, діти батьків не вибирають, і хоч батько вчинив непоправне, його смерті вони не хотіли, пише сайт Тернополяни

Цікаво, що у Олексія Василюка, за словами родички та дітей, не так давно з’явилася дивна манія – йому здавалося, що його хочуть вбити і тому ходив із ручницею та підозрював у таких намірах рідних дітей. Їх, до слова, ще за три дні до трагедії чоловік взяв у заручники та не випускав за межі подвір’я погрожуючи тим, що початку застрелить їх, а потім і сам піде з життя.

Подробиці дивіться у випуску програми «Стосується кожного» від 6 вересня: