«Я там, де є благословіння» – міжнародний фестиваль духовної пісні, який відбудеться в неділю в обласному центрі на Театральному майдані. Відомі хорові колективи співатимуть просто неба. Тернополян запрошують прийти, обіцяють – буде, що послухати.

Фестиваль духовної пісніМіжнародний фестиваль «Я там, де є благословіння» відбуватимуться у Тернополі уже п’ятий раз. Цьогоріч участь братиме понад тридцять творчих колективів з України та із-за кордону.

«Фестиваль ми вирішили провести просто неба. Почнеться він о дванадцятій годині. Триватиме до вісімнадцятої. Розпочне фестиваль спільна молитва за Україну. Далі виступатимуть колективи. Братимуть участь хори із сусідній країн та з різних регіонів нашої країни. Окремі виконавці відмовилися їхати в останню хвилину, тому що у нашій країні війна. Ми все розуміємо. Але фестиваль відбудеться. Це багато означає і для країни, і для нашого міста. Виступи будуть на високому рівні. Тож запрошуємо тернополян», – розповів заступник міського голови Тернополя Олександр Смик.

Тернополян запрошують на цей фестиваль у вишиванках. Більшість виконавців також обрали національний одяг.

На завершенні фестивалю близько шістнадцятої години виступатиме об’єднаний молодіжний хор християнських церков Тернополя, який складається кількох сотень хористів.