Переможцем традиційного новорічно-різдвяного турніру з зимового міні-футболу на Кубок Святого Миколая стала команда «Товтри» з Козлова.

У фінальному поєдинку «Товтри» перемогли «Королівський смак» – 1:0. У матчі за третє місце чемпіон міста з великого футболу «Креатор-буд» не залишив жодного шансу «Вікторії» – 5:1. Цікаво, що в цьому поєдинку відзначився «покером»(4 голи у матчі) екс-кандидат у мери Ігор Гуда. На футбольному полі відомий підприємець, що свого часу грав у луцькій «Волині», почуває себе значно краще, ніж у політичних дискусіях. У підсумку, Гуда став кращим бомбардиром турніру.

Нагадаємо, що Кубок Святого Миколая є найбільш масовим і представницьким турніром зимового міні-футбольного сезону. Його основна специфіка, що футболісти змагаються не в залі, а на  відкритому повітрі.