Чергове підтвердження отримала інформація про близькі стосунки агрохолдингу Івана Гути та партії “Свобода”. Заступником аграрного міністра Швайки призначено особу, яка працювала на керівних посадах у “Мрії”.

Рутецька з Мрії Івана Гути в міністерство СгКабінет міністрів України призначив Владиславу Рутицьку заступником міністра аграрної політики.

Про це йдеться в розпорядженні уряду №855-р від 17 вересня.

“Призначити Рутицьку Владиславу Валеріївну заступником міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції”, – йдеться в документі.

Відзначимо, В.Рутицька працювала заступником генерального директора «Мрія Агрохолдинг». Кандидат технічних наук, визнаний експерт у системах менеджменту та управління персоналом, автор численних публікацій. Владислава має великий досвід роботи на керівних постах. Вона також була членом Ради Директорів компаній «Київ Інвестмент Груп» і «Пальміра-Рута», пише Голос.уа

Раніше чинний депутат від ВО “Свобода” Михайло Головко обороняв офіс аграрної корпорації “Мрія” під час обшуку у зв’язку з ухилянням від сплати податків. Інший тягнибоківець Олег Напора, який немає відповідної освіти, призначений начальником Тернопільського управління сільського господарства, а його однопартієць Навроцький обійняв керівну посаду в інспекції захисту рослин.