Лише від 1 до 3% опитаних вважають, що Віктору Яуковичу, Юлії Тимошенко, Сергієві Тігіпку, Арсенію Яценюку та Олегові Тягнибоку притаманна така риса як чесність.

Такі результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» в період з 26 травня по 2 червня 2011 року.
Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі групи, 37% опитаних зауважили, що В.Янукович турбується лише про владу, майже стільки ж (35%) – аналогічної думки стосовно Ю.Тимошенко, 27% – стосовно С.Тігіпка, по 22% – стосовно А.Яценюка та О.Тягнибока.

Достатня кількість опитаних як на Заході, так і на Донбасі, які вважають, що В.Янукович і Ю.Тимошенко турбуються лише про владу. Так, майже чверть опитаних на Заході і понад 40% на Донбасі такої думки про Ю.Тимошенко. І одночасно майже 30% на Донбасі і майже 50% на Заході такої думки щодо В.Януковича.

На жаль, лише від 1 до 3% опитаних вважають, що названим вище п’яти політикам притаманна така риса як чесність. Водночас 34% опитаних вважають, що Ю.Тимошенко – говорить неправду, майже стільки ж (31%) – аналогічної думки відносно В.Януковича, 19% – відносно С.Тігіпка, по 14% – відносно А.Яценюка та О.Тягнибока. Майже 40% мешканців Півдня, Сходу і Донбасу вважають, що Ю.Тимошенко говорить неправду. Аналогічно майже 40% мешканців Заходу, Півночі і Центру такої ж думки щодо В.Януковича.

Майже однакова кількість опитаних (близько чверті) вважають, що В.Янукович та Ю.Тимошенко схильні до корупції. 12% такої ж думки щодо С.Тігіпка, по 9% – щодо А.Яценюка та О.Тягнибока.

Варто зауважити, що по 10% опитаних не змогли визначитися щодо рис, притаманних В.Януковичу та Ю.Тимошенко. Значно більше виявилось невизначених рис щодо С.Тігіпка (20%), А.Яценюка (24%) та О.Тягнибока (26%), які для виборців ще відносно нові політики і відповідно мають кращі шанси проявити себе з позитивної сторони або повноцінно так і не розкритися.

Аудиторія дослідження: населення України віком від 18 років і старші. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (facetoface). Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% – не більше 2%, для значень близьких до 10% – не більше 1,3%, для значень близьких до 5% – не більше 1%.

Терміни проведення дослідження: 26 травня – 2 червня 2011 р.