Державним адміністраціям розіслані листи про набір 12 тисяч соцпрацівників для можливої агітації населення за технологією “від-дверей-до-дверей”, – пише Gazeta.ua

У розпорядження громадянського руху “Спільна Справа”, який здійснює незалежний моніторинг передвиборчої ситуації в Україні, потрапила копія листа за підписом віце-прем’єра Сергія Тігіпка, адресований державним адміністраціям.

У документі йдеться про цільову дотацію місцевим бюджетам для додаткового залучення з 1 червня до структур соціальних служб 12 тис. тимчасових соціальних працівників. Головне завдання новобранців – “надання соціальних послуг найвразливішим категоріям населення”.

За неофційною інформацією, яку Gazeta.ua отримала від власного джерела в Кабміні, у такий спосіб партія влади планує оплачувати роботу своїх агітаторів, які працюватимуть по технології “від-дверей-до-дверей”. На це вказує не лише період, на який набираються працівники, але й те, що вони не отримають статусу державних службовців. У документі, зокрема, йдеться, що на одного соціального працівника має припадати  1500 осіб сільського населення.

На фінансування проекту з державного бюджету витратять близько 400 млн. грн. У Тернопільській області за цією схемою заплановано  “створити” 377 робочих робочих місць(у середньому від 20 до 30 на кожен район). Відповідно до документу, оприлюдненого “Спільною справою”,  штатні одиниці мають створюватися центрами соціальних служб для сімей, дітей та молоді. Нагадаємо, що на Тернопільщині цю структуру очолює Богдан Рокочий, який під останніх місцевих виборів був секретарем скандального Тернопільського міського тервиборчкому.