Прапор з прикордонного катера «Тернопіль» вручив його командир Сергій Нюренберг міському голові Романові Заставному, повідомляє ІНТБ.

Катер морської охорони «Тернопіль» входить до складу державної прикордонної служби України – до 5-ї бригади Севастопольського загону морської охорони. 18 червня 1993 року на катері піднято прикордонний прапор. Із цього моменту починається літопис бойового шляху КаМО «523», а 18 червня вважається днем народження судна.

Катер, каже Сергій Нюренберг, із перших днів служби приймає участь практично в усіх відповідальних заходах морської прикордонної служби, він неодноразово охороняв перших осіб держави. У 2010 році катер охороняв Державний кордон України, а в травні супроводжував фрегат ВМС Німеччини у межах територіальних вод України.

На прикордоннику «Тернопіль» бойову службу несуть лише військові-контрактники. Проте серед них немає жодного юнака з Тернополя. Сергій Нюренберг каже, що наразі на катері є дві вакансії, і він сподівається, що їх займуть військові з нашого обласного центру.