Тернополяни зможуть стати трішки американцями. Безкоштовно

14/06/2018 0
Розмір тексту:

Безкоштовні курси англійської мови стартують у Тернополі в липні. До обласного центру приїдуть волонтери з Америки. Вони проводитимуть заняття в обласній бібліотеці для молоді.

Курси англійської мови розраховані на осіб, які вже володіють базовим рівнем. Щоб відвідувати заняття, необхідно попередньо записатися.

Організовує курси англійської мови представник української діаспори у Канаді Тарас Малюжинський. Він вже кілька п’ять років поспіль проводить безкоштовні заняття для дітей і дорослих. Також викладатиме англійську у Тернополі корінна американка Шакіта Біллі.

Як розповіла завідувач сектору документів іноземними мовами обласної бібліотеки для молоді Оксана Гуменюк, стартують курси 9 липня. «Заняття для дітей розпочинатимуться о 15.00, для дорослих – о 18.00. Заняття більше розраховані на розвиток розмовного рівня, хоча, приділятимуть увагу і граматиці. Дітей можна вже записувати, а дорослих записуватиме Тарас Малюжинський».

Нагадаємо, бібліотека організовує й мовний табір для школярів. Він стартує 25-го червня і триватиме до 6-го липня. Викладатиме англійську мову у таборі американка Шакіта Біллі.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...