Тернополяни продовжують вирушати на столичний Євромайдан і у суботу, 14 грудня. Неподалік 3-ї школи – тобто місця, де відбувається відправка – помітні правоохоронці…

Поруч кількох автобусів із активістами припарковані “Жигулі” із міліцейськими номерами. За кермом видніється чоловік у формі працівника ДАІ. Осторонь легківки стоїть лейтенант МВС, у руках тримає записник.

Кореспондент “20 хвилин” спробував поспілкуватися з міліціонером, аби дізнатися, із якою метою він тут перебуває. Однак чоловік у формі від будь-яких коментарів відмовився.

– Усі запитання – у сектор зв’язків із громадськістю, – пояснив він.

Тим часом посадка тернопільських активістів продовжується у звичному режимі. Хтось – уже у салоні автобусів, решта – проходять реєстрацію та чекають своєї черги зайти у транспорт. Більшість євромайданівців, які вирушають на Київ – чоловіки. Правда, серед пасажирів є і представниці слабкої статі. Активісти запевняють, що настрій у них – бойовий.

– В новинах пишуть, що на цих вихідних влада планує чергові провокації на столичному майдані, – каже пан Олег. 38-річний тернополянин саме підходить із чималим наплічником до автобуса. – Ось, їду до Києва. Треба ж барикади тримати, якщо “Беркут” знову сунутиме на пікетувальників. Нам зараз вже не можна відступати! Назад дороги просто немає. Тепер або влада – нас, або ми – її.