На Театральному майдані у Тернополі тривають роботи над «Файним зимовим містечком-2017». Там вже встановили Різдвяну шопку та будки для ярмарку, найбільше обговорень викликала ковзанка, яку облаштовують неподалік ялинки.

У тернополян неоднозначне ставлення і до новорічних споруд на Театральному майдані. Обурення викликають будки для торгівлі.

«Тепер на площі ніде голці впасти. Страшно подумати, що буде ближче до Нового року. На мою думку, будки біля ялинки займають дуже багато місця. А ковзанка перед ялинкою, це вже взагалі. На мою думку, трохи неестетично. Але дітям подобається», – каже тернополянка Олена Романюк.

Організатор «Файного зимового містечка-2017» запевняє, що остаточний вигляд площі буде естетичним, а поки тривають роботи над спорудами.

«Те, що бачать зараз тернополяни, це ще не кінцевий результат. До свята Миколая, ми постараємося основні роботи завершити, і тоді вже можна буде побачити реальну картинку. Ідея ковзанки нова, маємо надію, що в кінцевому результаті все буде виглядати гармонійно», – додає директор КП «Туристично-інформаційний центр Тернополя» Тарас Ковальчук.

Яким буде вигляд головної площі міста, тернополяни побачать вже через кілька днів.