Українці завоювали срібні нагороди у надзвичайно цікавій мікст-гонці на Кубку Світу з біатлону, що відбувався у словенській Поклюці.

Першою за Україну бігла тернополянка Олена Підгрушна. Олена передала естафету Віті Семеренко другою, яка зберегла цю позицію, відставши від лідера на 40 секунд.

Сергій Семенов завдяки хорошій стрільбі зберіг для України шанси на медалі. Все залежало від Сергія Седнєва, який впорався із своїм завданням на тверду “п’ятірку”.

На восьму стрільбу п’ять команд прийшли майже одночасно – три секунди відділяло першого від п’ятого. Найміцнішими нерви тут виявилися у француза, який закрив усі мішені без додаткових патронів. Седнєву знадобився один додатковий вистріл, і він пішов у гонку другим.

Вирішували все останні метри. Седнєв пропустив шведа, але зумів випередити француза. На фінішній прямій Сергій намагався наздогнати лідера та не зміг.

Таким чином, команда України, окрім медалей, зробила подарунок Сергій Седнєву, який сьогодні святкує 27-ий день народження. В Підгрушної – це вже друге командне «срібло» у цьому сезону. Тепер будемо чекати індивідальних призів?

Кубок світу з біатлону

Поклюка, Словенія

3-й етап

1. Швеція – 1:17:52.0 (0+10)
2. Україна (Олена Підгрушна, Віта Семеренко, Сергій Семенов, Сергій Седнєв) – +0.3 (0+7)
3. Франція – +1.3 (0+10)
4. Росія – +5.6 (0+10)
5. Словенія – +44.3 (0+7)