Епідеміологічна ситуація ускладнюється, – констатують у санепідслужбі. Жителів області вражають віруси, незважаючи на теплу погоду.

Грип нагряне на новорічні святаАктивність вірусів від погоди не залежить, – кажуть епідеміологи. Останнім часом санепідслужба почала фіксувати більше випадків захворювання на ГРВІ та грип.

Цього сезону активними є три штами грипу – «Каліфорнія», «Швейцарія», «Пхукет». «У Тернополі триває вакцинація від грипу. Оскільки – це єдиний спосіб, щоб вберегтися від активних вірусів. За нашими дослідженнями, люди які щепилися хворіють набагато менше. Однак немає стовідсоткового запевнення, що ви не захворієте. Минулого тижня у Тернополі зафіксовано більше тисячі випадків захворювання. Також варто дотримуватися класичних рекомендацій, до яких належать: правильне збалансоване харчування, теплий одяг, не допускати перевтоми, бо тоді організм людини виснажується і стає вразливим до вірусів. Також варто вживати вітаміни», – каже заступник начальника головного управління санепідслужби Євген Безрукий.

Поки що показники в області не перевищують епідпорогу. Але зафіксовані тенденції до зростання рівня захворюваності.