Мандрівний письменник Макс Кідрук у Тернополі поділиться враженнями від нової подорожі африканськими країнами Анголою та Намібією.

Повернувшись нещодавно із зовсім не туристичних країн — Анголи та Намібії, — письменник та мандрівник Максим Кідрук не перестає дивувати цікавими, кумедними, моторошними, незвичайними історіями та епатажними витівками.

Під час зустрічі з письменником у Тернополі тернополяни дізнаються про:

Анголу – «найбагатшу бідну» країні світу, цілковито закриту для туристів, державу, котра протягом трьох десятків років страждала від громадянської війни. Ви почуєте про те, як живеться небагатьом білим у Луанді, дізнаєтесь, як змінилася країна з часу завершення громадянської війни у 2002, і побачите авторські знімки мусек – найбідніших кварталів ангольської столиці.

Намібію — національний парк Етоша, каньйон Фіш-Рівер, пустелю Наміб та інше. Ви довідаєтеся про те, що робити, коли дорогу перетнув розлючений носоріг; чи страшно ночувати в наметі, коли поряд блукають слони; де лежить найбільший знайдений на Землі метеорит, а також на власні очі побачите, як можна почесати за вухом дикого гепарда і залишитись після цього живим.

Зустріч відбудеться 23 травня о 18:00 в книгарні “Є”.