У неділю 28-го жовтня у Тернополі організовують благодійну акцію «Здай макулатуру – нагодуй собаку». Жителів краю просять долучитися до благодійності: пожертвувавши особисті речі. Також можна приносити макулатуру. Виручені кошти спрямують на їжу та ліки для безпритульних.

Жителів краю просять переглянути свій гардероб, відібрати непотрібні речі та принести їх на гаражних розпродаж. Також можна приносити книжки, сувеніри та електроприлади.

«Друзі, долучайтесь! Поспішайте робити добро і воно обов’язково до Вас повернеться! Не кожен може знайти час чи кошти для безпритульних тварин, не кожен може взяти тваринку додому, але допомогти може кожен. Для цього можна просто переглянути свої речі і відібрати непотрібне. Для проведення вже традиційних акцій Благодійний гаражний розпродаж та Благодійна барахолка, нам дуже потрібні предмети побуту: кухонне начиння, прикраси, сумки, гаманці, книги, іграшки, картини, сувеніри, електроприлади тощо, а також одяг та взуття (бажано осінньо-зимовий)», – каже волонтерка Людмила Чеховська.

Попередньо, речі можна залишати за адресою вул. Лесі Українки 4 (ресторан Рандеву). Довідки за тел. 068 445 24 46.

Софія Романська