Ще кілька днів інтенсивного “промивання мізків” через місцеві “незалежні” ЗМІ і жителі міста повірять в неймовірне. 13 листопада підступна снігова хмара висіла над Тернополем і чекала поки не “засипле” рейтинг Надала.

Сергій Надал, сніг, транспортний колапс, негода, зима, міська радаЗ цього звичайно можна довго сміятися, якби це не було сумно. Вміло закинутий медіаспам працює не гірше легендарної візитки Яроша.

Безпорадність міських служб, які завалили прибирання міста, дохідливо пояснюють аномальними снігопадами, що накрили Тернопіль. Доповнює картину медійного апокаліпсису наступне видіння: коли сніг зійшов, поблизу Малашівецького сміттєзвалища виявили львівське сміття. Тобто у той час, коли прогресивна Тернопільщина відкопувалася від снігу, підступні львів’яни таємно возили до нас сміття. Чим Вам не змова?

“Зрада”, – кричать одні. “Брехня”, – заперечують інші. Але новий фейковий конфлікт майстерно затирає сліди від “снігового” невдоволення тернополян. Що і треба було зробити! Багаточисельним ботам Мінстеця є чому повчитися у тернопільських кудесників інформаційної обслуги Надала.