Всеукраїнський турнір з вільної боротьби зібрав у Тернополі понад 120 спортсменів з різних областей України. У змаганнях брало участь 16 наших земляків, двоє з них отримали бронзові нагороди. Турнір присвятили заслуженому тренеру України Віталію Назарчуку.

Змагання з вільної боротьби всеукраїнського рівня проводять у Тернополі щороку. Переможці турнірів отримують почесне звання майстра спорту. А також передбачено ряд нагород для інших призерів, – розповідає головний суддя Сергій Цимбал.

«Змагання тривали упродовж двох днів на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Спортсмени змагалися у різних вагових категоріях: 86, 92, 97 кілограмів, і навіть 125 кілограмів. На цих змаганнях відзначились і наші земляки, студенти педагогічного університету. Зокрема, вони стали призерами Всеукраїнського турніру з вільної боротьби».

Бронзову нагороду у ваговій категорії до 57 кг виборов представник факультету фізичного виховання Олег Щур. Також на третю сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 61 кг піднявся ще один представник університету Антонюк  Андрій. До слова, Андрій навчається одразу на двох спеціальностях: на стаціонарі здобуває фах бакалавра з комп’ютерних технологій та заочно опановує спеціальність тренера з вільної боротьби.